9.6.2009

9. června 2009 v 18:55 | Lusy Loose |  My eating
Stydím se, stydím, stydím. Dneska jsem to jídlo vůbec nezvládla. Říkala jsem si, že bych si dala 1-2 dvou denní hladovku na pročištění organismu a zase jsem úspěšně selhala.

Už když jsem si po první hodině ve šlole dala kafe s cukrem a mlíkem z automatu (mimochodem děsně hnusný, nechápu, proč to pořád piju), bylo mi jasný, že den za moc stát nebude.

O půl třetí jsem přišla domů, zjistila, že je k obědu zelí s knedlíky a vepřovým, což nejím už asi od osmi a radovala se, že můj půst by se mohl vydařit. Během pěti minut na mě ale přišly tak nehorázné chutě, že jsem se prostě nedokázala ovládnout a zabořila hlavu do ledničky. Nakonec jsem se vynořila s dvěma kolečky nějakého uzeného masa/salámu (já vím, nic horšího jsem si vybrat nemohla!) a 1 čtverečkem Apetito linie. Popadla jsem k tomu 2 plátky toustového chleba (nesnáším mamku za to, že kupuje bílý!) a dala se vesele do jídla. Aby mi to nebylo málo, nakonec jsem si toho chleba vzala ještě 1 krajíček a zabila to Café Latté od Jacobs.

O hodinu později přišla moje vykrmující maminka z práce a podstrčila mi pod nos nákup. Nejdřív jsem s tím úspěšně bojovala a místo sladkostí radši snědla několik jahod. O pět minut později jsem se vzdala. Jako smyslů zbavená jsem popadla Cookies z Billy a dala se do hodování. Nakonec jsem se po 4 sušenkách (v balení jich je 8) zarazila a přišli výčitky svědomí. Jak to skončilo? No s hlavou v záchodě přece. Nesnáším se za to! Nesnáším, že jsem tak neskutečně slabá a neschopná. S takovým přístupem si zasloužím zůstat bečkou sádla až do smrti smrťoucí! :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Knightley Kate Knightley | Web | 9. června 2009 v 20:24 | Reagovat

netrap se,se to podaří někdy jindy.
xoxo 8-)

2 Stacy:* Stacy:* | Web | 10. června 2009 v 18:44 | Reagovat

jojo, tak to příště zvládneš nebo to už bude lepší a pak to někdy konečně zvládneš úplně x) já mám se záchodovou mísou taky boužel celkem dobrej vztah, ale dneska nic a jsem za to strašně ráda..!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.