Začíná to slibně!

9. června 2009 v 5:30 | Lusy Loose |  Journal
Když mi ve 4.45 zazvonil budík, zase jsem ho vypla, hezky rychle zavrhla nápad vstávat tak brzy a zachumlala se do peřin k dalšímu spánku, který skoro přišel. Hlavou se mi ale mimoděk začaly míhat myšlenky na to, jak zůstanu vždycky tlustá a jak neschopná jsem, takže jsem po pěti minutách z té postele neskutečně rychle vyskočila. A hurá na rotoped! Sice jsem na něm tak brzo umírala velice pomalou smrtí, ale svých 30 minut jsem si poctivě odšlapala. A podle počítadla jsem při tom spálila 1400kJ. To je na ráno celkem slušný, ne? Jen aby mi to vydrželo i po zbytek dne, týdne, měsíce... Večer se vám znovu přihlásím s dalšími úspěchy/neúspěchy.

17.25 - zatím jsem se k cvičení moc nedostala (ach ta lenost, jednou mě utopí v tuku), udělala jsem jen 50 sedů lehů a 20 šikmejch na každou stranu. Ale do večera to ještě trochu doženu. Teď ale pádím na rotoped. Můj cíl - miniálně 30 minut, ale jelikož mám v pokoji takovou menší saunu (jak já nesnáším podkroví!), asi se během té doby uvařím.

18.45 - Pokud jste někdy toužili po tom vědět, jaké je to uvařit se zaživa, klidně se zeptejte. Po 45 minutách vysocepoctivého šlapání na rotopedu (žádná pohodička jak ráno, rychlost 31-34 km/h) se cítím jako pořádně tučná vařená husa. Ale za tu námahu to stálo - podle měřiče jsem spálila asi 2300kJ! Aspoň že tak, třeba jsem tím trošku vykompenzovala to dnešní jídlo :( Hned ze sebe mám lepší pocit (tak dobře, nemám, ale chtěla bych mít). Teď se valím učit a průběžně to budu prokládat různými cviky na břicho či ruce. Nohy nebo zadek bych dneska už asi fakt nezvládla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lolla* Lolla* | Web | 9. června 2009 v 5:47 | Reagovat

Ahoj pokud máš rád/a herečku a zpěvačku MILEY YCRUS tak určitě navštiv můj web :-)

2 Kate Knightley Kate Knightley | Web | 9. června 2009 v 17:05 | Reagovat

Oh,jsi šikovná =) taky to tak budu dělat i s jiným cvičením ;]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.