Everything

Osm sexy hvězd pro holky

16. května 2008 v 18:29 | Lusy Loose
Na páteční odpoledne jsme připravili zejména pro dámy několik sexy chlapíků. Vedle Daniela Radcliffa je tu Zac Efron, polonahý David Beckham nebo třeba Pirát z Karibiku Johnny Depp a další.

Nejlépe placené herečky Hollywoodu

13. května 2008 v 18:41 | Lusy Loose
Magazín The Hollywood Reporter každoročně sestavuje žebříček nejlépe placených hereček Hollywoodu.
Letos dosáhla na první příčku "Pravá blondýnka" Reese Witherspoon. Jednatřicetiletá hvězda Walk The Line zinkasovala kolem dvaceti milionů dolarů, v přepočtu tedy si 360 milionů korun.

10 nejšílenějších britských zákonů

5. května 2008 v 20:45 | Lusy Loose
Britští právníci zalovili ve vodách rozměrného národního práva a vyhledali skutečně bizarní lahůdky, které se tam v průběhu staletí tiše uhnízdily a hoví si tam bez velkého zájmu odborníků i veřejnosti. Obyčejní smrtelníci pak mohli mezi těmito starými rybami zvolit skutečnou královnu. Stal se jí zákon zakazující poddaným královny zemřít na půdě britského parlamentu.

Mezi další lahůdky patří akt velezrady, které se může obyčejý smrtelník dopustit tím, že známku zobrazující britského panovníka nalepí hlavou dolů (to je zvláštní, že za oblizování zadní části žádný postih nehrozí...).
Do zákoníku se také dostal speciální dodatek. Zatímco se žádná žena nesmí ukazovat na veřejnosti nahoře bez, v minulosti si jedna liverpoolská prodavačka v obchodě s exotickými rybičkami vymohla výjimku. Běhala ve svém krámě s obnaženým poprsím a stala se součástí legislativní historie.

Matt Damon je nejpřitažlivějším mužem roku 2007

2. května 2008 v 17:42 | Lusy Loose
Hollywoodský herec Matt Damon se letos stal nejpřitažlivějším mužem současnosti, když vyhrál v žebříčku Sexiest Man Alive, který každoročně vyhlašuje magazín People.
Za sebou nechal i kolegy z filmu Dannyho parťáci Brada Pitta či loňskou jedničku George Clooneyho, jenž se letos na seznam ani nedostal.

Po Mattovi magazínu nejvíc učaroval hrdina seriálu Chirurgové Patrick Dempsey, kterému přidělil druhé místo. Jeden z největších favoritů Brad Pitt skončil tentokrát s bramborovou medailí.

Sedmatřicetiletého Matta ocenění překvapilo a hned jej glosoval slovy: "Dali jste stárnoucímu taťkovi z předměstí celoživotní injekci pro jeho ego!"

"Matt nám naspal dopis, v němž první místo odmítal, když jsme se poprvé rozhodli, že bude vítězem. Ale to nás ve skutečnosti utvrdilo v rozhodnutí, protože dopis obsahoval všechno, pro co ho máme rádi - včetně jeho neotřesitelného smyslu pro humor, oddanosti rodině a jeho srdceryvné pokory. Nakonec ustoupil a dokonce nám dovolil otisknout svůj dopis v našem nejnovějším vydání!" uvedla redaktorka magazínu Ericka Souterová.

Nejlépe oblékané ženy roku 2008

1. května 2008 v 13:33 | Lusy Loose
Tři roky seděla na trůnu nejlépe oblékaných žen světa Kylie Minogue. Vládu ovšem letos přebrala Kate Moss, zatímco zpěvačka se posunula až na devatenáctou příčku.
Supermodelka získala ocenění čtenářů magazínu Glamour údajně především díky své řadě oblečení pro butik Topshop
"Kate je zpět s důkladnou pomstou," uvedla její nominaci šéfredaktorka magazínu Jo Elvinová.

Třiačtyřicetiletou Kate Moss jen těsně stíhá její bývalá kamarádka Sienna Miller. Třetí je hollywoodská kráska Scarlett Johansson.

Zajímavé je umístění módou posedlé Victorie Beckham. Část čtenářů jí vybojovala desáté místo nejlépe oblékaných žen, ale její odpůrci ji zase posadili na devátou příčku nejhůře odívaných celebrit. Jedničkou otřesných módních kreací je jako již tradičně Britney Spears.

Kvalitu vztahu prověří dieta

27. dubna 2008 v 16:51 | Lusy Loose
Dieta může mít dvojnásobně pozitivní i dvojnásobně negativní výsledek. Změna jídelníčku a životního stylu totiž prověří nejen nadbytečná kila, ale také kvalitu vztahu a partnera.

Šokující parfémy: sperma, sliny a pot

27. dubna 2008 v 13:04 | Lusy Loose
Příjemné kořeněné vůně? Lehký květinový odér? Ale běžte, to je přece nuda. Co takhle parfém, který je kombinací krve, potu, slin a spermatu. Nebo se ráno pošplíchnout vůní pánského přirození? Či kokainu...

Je tetování stále in? Nebo už nuda?

26. dubna 2008 v 18:51 | Lusy Loose
Lidé si svá těla zkrášlují nejrůznějšími kreacemi už od nepaměti. Ale je bolestivé tetování stále ještě in, nebo už dávno není moderní?

Sexy peněženky: nejbohatší topmodelky

25. dubna 2008 v 21:08 | Lusy Loose
V roce 1990 pronesla Linda Evangelista slavnou větu: "Za méně než 10 tisíc dolarů denně ani nestojí za to vstávat z postele." Byla jednou z modelek, které otřásly módním byznysem a udělaly z krásek královsky placené celebrity.

Máš na to být modelkou?

22. dubna 2008 v 19:09 | Lusy Loose
 
 

Reklama