Fashion

Top 5 trendů příští sezony

12. května 2008 v 18:06 | Lusy Loose
Možná jste právě zachumlaná v maxisvetru, popíjíte teplý čaj a snažíte se přežít zimu. Máme pro vás zaručenou vzpruhu - přehled trendů na sezonu jaro/léto 2008. Jaké jsou? Hravé, barevné, pozitivní... Zkrátka horké!

Co udělá sexy nožku? Klínky!

29. dubna 2008 v 17:15 | Lusy Loose
Do módy se opět dostávají boty na klínku. Letos budou společně s balerínkami a střevíci a la šedesátá léta opět hitem.

Módní trapas! Bokovky a tanga v jednom

26. dubna 2008 v 21:06 | Lusy Loose
Možná nejhorší faux pas v historii módy jsou bokovky snížené prakticky až na úroveň rozkroku. Skutečně je nutné zacházet až tak daleko?

Svatební šaty. Na pár minut princeznou

26. dubna 2008 v 12:46 | Lusy Loose
Co na sebe před oltář? Pokochejte se nádhernými svatebními šaty z módní přehlídky v Minsku.

Růžová v letním šatníku – ano či ne?

24. dubna 2008 v 18:07 | Lusy Loose
Když se řekne "růžová", mnozí nadzvednou obočí a ironicky se ušklíbnou. Tato barva se v podvědomí spojí s "barbínami", infantilitou a dětskými bonbony. Do "opravdové módy" jako kdyby ani nepatřila. To je ovšem obrovský omyl. Při pohledu na přehlídky sezóny S/S 2008 je jasně vidět, že se růžová barva nekompromisně vtrhne do naších šatníků. I ti největší skeptikové musí uznat, že to bude trefa, když už se tato barva objevila v kolekcích, které se v dnešní době považují za udávající trendy sezóny, a sice Balenciaga, Lanvin a Marc Jacobs. Ovšem i ty nejvíce váhavé přesvědčil žijící klasik Valentino, který ve své poslední kolekci zvolil pastelové barvy, mezi nimiž byla růžová absolutní královnou, zvláště předvedená takovými krasavicemi, jako Natalia Vodianova a Lily Donaldson.

Stanou se boty bez podpatku novým hitem pro každou milovnici módy?

23. dubna 2008 v 16:51 | Lusy Loose
Dnes už je možné opravdu cokoliv, dokonce i boty, kterým chybí podpatky. Antonio Berardi je klíčovou postavou v dnešním módním světě, ale boty, které uvádí na trh jako svůj nový hit, jsou víc než extravagantní. Odborník žasne, laik se diví. Dá se na tom vůbec chodit?

Vdávejte se stylově v šatech Lazaro

22. dubna 2008 v 20:41 | Lusy Loose
Design svatebních šatů Lazaro je úchvatný a nadčasový. Právě šaty této znaky z vás udělají tu nejkrásnější nevěstu. A za své svatební fotky se díky nadčasovosti svatebnách šatů Lazaro nebude stydět ani za 30 let.

 
 

Reklama